Przejdź do treści

O NAS

Współczesny rynek materiałów budowlanych podsuwa nam ogromne możliwości. Różnorodność cenowa i jakościowa oferowanych produktów oraz niezliczona ilość producentów stanowi dziś duże wyzwanie, przed którym staje każdy kto zaczyna budować lub remontować swój wymarzony dom czy mieszkanie.

Wyzwanie zostało przez nas przyjęte przy okazji remontu poddasza. Wtedy to przyjrzeliśmy si ę z bliska metodzie izolacji natryskowej pianką poliuretanową. Uznaliśmy, że w dobie wysokich i stale rosnących cen energii, właściwym jest zastosowanie najkorzystniejszej technologii izolacji pozwalającej na zminimalizowanie kosztów ogrzewania i eksploatacji naszego domu. Taką technologią jest natryskowe ocieplanie pianką poliuretanową.

To również wtedy, narodził się pomysł na powstanie firmy FORMATERM. która będzie specjalizować si ę w wykonywaniu tego rodzaju izolacji.Dziś FORMATERM oferuje specjalistyczne prace termo i hydroizolacyjne na potrzeby budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i rolniczego. Wysoka jakość naszych realizacji jest wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej oraz wykwalifikowanej kadry. Przy wykonywaniu izolacji stosujemy najwyższej jakości komponenty zaaplikowane przez specjalistyczne maszyny.

Naszym Klientom zapewniamy fachowe doradztwo i pełen profesjonalizm.

Zacznij swoją przygodę z oszczędzaniem już dzisiaj!